Ota yhteyttä

Työhakemukset ja rekrytointi:

rekrytointi@kaarea.fi
 

Kaarean johtoryhmä:

Tuija Rompasaari-Salmi
toimitusjohtaja
tuija.rompasaari-salmi@kaarea.fi 
040 591 0929

Olli Koivukangas
toimialajohtaja kiinteistöpalvelut 
olli.koivukangas@kaarea.fi 
040 484 7252

Sari Markkola-Niemi
toimialajohtaja ruokapalvelut
sari.markkola-niemi@kaarea.fi
040 740 4851

Kristiina Huittinen
toimialajohtaja puhtauspalvelut
kristiina.huittinen@kaarea.fi
050 577 0672

Riikka Samuli
talous- ja hallintojohtaja
riikka.samuli@kaarea.fi
050 487 6987

Marja Kyllönen
henkilöstöjohtaja
marja.kyllonen@kaarea.fi
050 388 4068

Maria Jalava
johdon assistentti
maria.jalava@kaarea.fi
040 675 5548

Ota yhteyttä

Vain yksi tiedosto.
Rajoitus: 60 MB.
Sallitut tiedostotyypit: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, jpg, png, gif, jepg.

Lähettämällä viestin hyväksyt henkilötietosi käsittelyn palauterekisterin tietosuojaselosteen mukaisesti.